Open Nav

Studio Fotograficzne Warszawa


Najnowsze realizacje stworzone w naszym studiu to dowód że można zrealizować u nas każdy projekt.
Serdecznie zapraszamy do realizacji wielu wspaniałych pomysłów!

Fotografie studyjne

U nas zrealizujesz każde zlecenie na fotografię - Wspaniałym przykładem może być zrealizowana sesja zdjęciowa na potrzeby telewizji Polsat do Tańca z Gwiazdami, mocna cyklorama pomalowana kanadyjską farbą w nano technologi wytrzymuje nawet otarcia obcasów i niegeneruje dodatkowych kosztów za jej odmalowanie. Wspaniała atmosfera i rekwizyty wspomagają najlepszą jakość zdjęć, u nas nikt nie będzie zestresowany nawet przy bardzo wymagających projektach. Studio w lato jest klimatyzowane (temperaturę chłodzenia ustawia klient) a w zimie ogrzewane. Komfort pracy jest dla nas bardzo ważny dlatego też serdecznie zapraszamy do rezerwacji studia.

Studio filmowe warszawa greenbox

Fotografie Artystyczne

Nasze studio jest najlepsze do tworzenia fotografii artystycznej, które wyróżnią cię na tle innych artystów. Tutaj możesz zrealizować naprawdę interesujący pomysł, ponieważ są do tego warunki. Duża szerokość studia pozytywnie wpływa na jakość błysku, do dyspozycji uzyskujesz aż 5 lamp błyskowych o mocy 2x1000WS + 3x500WS, wiele modyfikatorów światła oraz co najważniejsze interesujące rekwizyty. Jeśli więc marzysz o stworzeniu pięknych fotografi w 13 000 płatków róż, lub w złotym brokacie, to znalazłeś do tego najlepsze studio. Jeśli potrzebujecie prywatności to nie ma problemu, zostajecie w studiu sami i tworzycie razem piękne zdjęcia.

Studio filmowe warszawa greenbox

Fotografie Komercyjne

Nasze studiu współpracuje przy tworzeniu projektów z wieloma firmami m. in PKO BP (80 lat istnienia SKO), Eveline Cosmetics (Sesja na opakowania kosmetyków), TV Polsat i TVN (fotografie i filmy promocyjne), Medicover, Leroy Merlin i wielu innych. Jesteśmy profesjonalni, mamy praktykę i chętnie dzielimy się doświaczeniem, aby tworzyć jak najbardziej konkurencyjne fotografie, dzięki zaawansowanemu systemowi zawieszeń rekwizytów na suficie - jesteśmy w stanie pomóc ci stworzyć naprawdę indywidualny projekt, wszystko tylko zależy od Twojej jaki i twojego klienta wyobraźni. Ty tworzysz, my cię wspieramy swoją przestrzenią i doświadczeniem!

Studio filmowe warszawa greenbox