Open Nav

Studio Filmowe Warszawa


Najnowsze realizacje stworzone w naszym studiu to dowód że można zrealizować u nas każdy projekt.
Serdecznie zapraszamy do realizacji wielu wspaniałych pomysłów!

Teledyski muzyczne

Poniżej przedstawiamy teledysk muzyczny zespołu Johny Rockers. To piękne światło zostało osiągnięte przy pomocy naszych lamp przy świetle filmowym. Koniecznie zobaczcie jak doskonałe efekty można osiągnąć w naszym studiu. Zastosowano tutaj też green screena. Wydajne i mocne lampy LED są genialne do modyfikowania światła - od bardzo jasnych ujęć, po mroczną opowieść dzięki zakresowi od 1% do 100% mocy.

Studio filmowe warszawa greenbox

Kampanie społeczne

Gościliśmy w studiu wiele znanych twarzy z telewizji. Karol Strasburger, Ryszard Rembiszewski Karolina Steczyńska i wielu więcej. Podobała im się nasza miła atmosfera studia. Kampania w pełni się udała. Ważnym atutem było, aby studio dobrze wyglądało na backstage-u, który także odegrał dużą rolę w promocji kampani.W czasie zdjęć pracowała kamera studyjna Sony FS700 oraz jednocześnie były tworzone fotografie przy świetle błyskowym.

Studio filmowe warszawa greenbox

Filmy promocyjne

Uwielbiamy greenscreena! Gdy tylko otworzyliśmy studio to zrealizowaliśmy ten projekt od produkcji po postprodukcję. U nas nie jest drogo i można stworzyć wszystko na spokojnie w jak najlepszej jakości, aby ułatwić sobie pracę w dalszej postprodukcji. Jeśli chcesz stworzyć rewelacyjny projekt to serdecznie zapraszamy! Polecamy tutaj studyjną kamerę FS700 + Odyssey 7Q dzięki któremu nagrasz 12bit obraz w 4K oraz slowmotion 240FPS

Studio filmowe warszawa greenbox